تحلیل تکنیکال بیتکوین تایم فریم روزانه :

دقیقا طبق تحلیل بیت کوین دیروز که منتشر کردم قیمت تونست خودش را به مید لاین کانال صعودی(17370) در این تایم فریم برسونه . الان وقتی با دقت به رفتار کندل ها نگاه میکنیم می بینیم سه روز متوالی کندل سبز رنگ زده و این نشون قدرت خریدارن هست و از ترس معامله گران مقداری کاسته شده .

اما با توجه به واگرایی نزولی که در حال تشکیل روی اندیکاتور RSI هست احتمال یک اصلاح تا اوردر بلاک 17000 دلار را میدم و از اونجا تا EMA 100 در تایم فریم روزانه حرکت کنه .

طبق سناریو ترسیم در تصویر پاین قیمت و RSI با هم واگرایی دارند. حتی اگر قیمت خودش را به محدوده 17600-17800 دلار برسونه این واگرایی مخفی نزولی از بین نمیره و این احتمال اصلاح عمیق تر را هشدار میده .

BTC 1D

تحلیل تکنیکال بیت کوین تایم فریم 4 ساعته:

تو نمودار بیت کوین متوجه یک کانال صعودی قدرت مند می شیم که در حال حاضر با رسیدن به سقف کانال قدرت فروشنده ها افزایش پیدا کرده و اصلاح در روند صعودی شکل گرفته .

با توجه به حجم نقدینگی خریداران انتظار دارم قیمت تا کف کانال و حتی یک شدو به زیر کانال بزنه. تا اوردر های اون محدوده (16970) را جمع کنه و برای 17800 دلار خودش را آماده کنه .

با توجه به اندیکاتور RSI  اگر خط روند صعودی را از دست بده میتونه سناریو به روند نزولی تغییر پیدا کنه . چیزی که واضح است روند صعودی نیاز به اصلاح و استراحت داره .

BTC 4h

اگه نیاز به تحلیل ارز مورد نظر خودتون دارین تو تلگرام ما عضو شین ، در تلگرام ایدی digi_sekeh را سرچ کنین یا از کلیک کنین روی لینک.

تحلیل بیت کوین را از پاین با دوستانتون به اشتراک بزارین.

Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

لطفا نظر خودتون در خصوص تحلیل تکنیکال بیت کوین با ما در کامنت ها درمیون بگذارید .

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید