تحلیل تکنیکال بیت کوین تایم فریم هفتگی :

در تحلیل تکنیکال بیت کوین که دیروز منتشر شد ، قیمت در یک کانال رنج قرار داشت. احتمال این را دادیم در صورت عبور از مقاومت تا 17300 دلار حرکت کنه که امروز به این هدف رسید.

اگر بیایم در تایم فریم هفتگی به بیت کوین نگاه کنیم متوجه یک کندل صعودی قوی در هفته گذشته میشیم که تونسته کندل قبلی را کاملا پوشش بده و این هفته بازار کاملا مثبت باز شده .

از طرفی در اندیکاتور RSI یک واگرایی معمولی صعودی وجود دارد که نشونه تغییر روند در این هفته است .

از همه مهم تر ما می تونیم یک خط روند نزولی روی RSI رسم کنیم که بار ها این خط روند مانع رشد قیمتی شده و اکنون تونسته این خط را بشکنه که خود این عامل نشون رشد میان مدتی قیمت بیت کوین هست .

طبق تصویر زیر قیمت میتونه تا سقف الگو وج نزولی یا محدوده مقاومتی  18480-19300 دلار حرکت کنه .

 

BTC 1W

تحلیل تکنیکال بیت کوین تایم فریم 4 ساعته :

در نمودار بیت کوین در تایم فریم 4 ساعته قیمت تونسته از محدوده رنج خارج بشه و خودش و به نزدیکای خط میانی کانال صعودی رسونده. 

طبق سناریو ترسیم شده در تصویر میتونه یک پولبک به محدوده حمایتی(17100 دلار) بزنه و از اونجا برای 17500 دلار حرکت کنه .در صورت عبور قوی از خط میانی کانال میتونه تا خط روند نزولی روی قیمت یعنی 18300 دلار پیش بره .

BTC 4h

تحلیل تکنیکال بیت کوین تایم فریم یک ساعته :

طبق تحلیلی که دیروز منتشر شد احتمال یک اصلاح ریز دادیم . دقیقا طبق تحلیل بازار پیش رفت و رسید به محدوده اوردر بلاک ما ، قیمت از اونجا رشد خودش را شروع کرد .

در تصویر زیر شاهد شکست سقف کانال صعودی در این تایم فریم هستیم که  قیمت نیاز به استراحت کوتاهی دارد تا بتواند مجدد حرکت کند .

BTC 1h

اگه نیاز به تحلیل ارز مورد نظر خودتون دارین تو تلگرام ما عضو شین ، در تلگرام ایدی digi_sekeh را سرچ کنین یا از کلیک کنین روی لینک.

تحلیل بیت کوین را از پاین با دوستانتون به اشتراک بزارین.

Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

لطفا نظر خودتون در خصوص تحلیل تکنیکال بیت کوین با ما در کامنت ها درمیون بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید