اگه به اتریوم تو هفته گذشته نگاه کنیم یک کندل صعودی بسیار قوی زد ،اما به محدوده مقاومتی 1600 دلار رسیده که اینجا احتمال اصلاح افزایش پیدا میکنه.از طرفی یک واگرایی مخفی نزولی روی اندیکاتور MFI تشکیل شده.

 اندیکاتور RSI به محدوده 50 رسیده که هر زمانی که نزدیک این محدوده میشه واکنش میده مثل سری قبل که ریزش شدیدی راثبت کرد.حتی میبینیم خط روند نزولی روی RSI شکسته شده و نیاز به پولبک داره تو هفته جاری .

اتریوم تایم فریم هفتگی

در تایم فریم روزانه همانطور که مشاهده میکنیم به سقف ابر کمو رسیده که از لحاض محدوده مقاومتی بسیار حائز اهمیت ، و نیاز داره روند صعودی استراحت کنه و اگر از سقف ابر ریجکت شه تارگت قیمت کف ابر میشه یعنی قیمت 1400 دلار و سناریو داخل تصویر میتونه شکل بگیره .

از طرفی واگرایی مخفی نزولی روی اندیکاتور RSI هست که بسیار معتبر هست و حتی حجم معاملات خرید هم در چند روز گذشته کاهشی بوده .

اتریوم تایم فریم روزانه

حتی در تایم فریم چهار ساعته که به روند اتریوم نگاه میکنیم الگو نزولی سر و شونه ار می بینیم که قیمت در گریر شکست خط گردن هست .

روی اندیکاتور RSI وا گرایی معمولی نزولی دیده میشه و حتی خط روند صعودی روی این اندیکاتور به سمت پاین شکسته و پولبکی هم ثبت کرده .

اتریوم تایم فریم 4 ساعته

درنتیجه : با توجه به شرایط تکنیکالی اتریوم احتمال ریزش بالا هست برای تارگت های تعیین شده از طرفی امشب جلسه FOMC راداریم که نرخ بهره را اعلام میکنن افزایش سه پله نرخ بهره میتونه این سناریو قیمتی را امکان پذیر کنه اما اگر نرخ بهره دو پله یا نیم در صد افزایش پیدا کنه در لحظه شاهد نوسانات صعودی شدیدی خواهیم بود .

لطفا نظر خودتون را با ما به اشتراک بزارین !

Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید